W dniu 28 maja 2026r. uczniowie klasy 1bA wraz z rodzicami uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było poznawanie historii, zabytków i najciekawszych atrakcji miasta. Podczas spaceru po toruńskiej Starówce dzieci miały okazję zobaczyć Dom Kopernika, Krzywą Wieżę, Ratusz Staromiejski, Pomnik Mikołaja Kopernika oraz Ruiny Zamku Krzyżackiego. Niezwykle interesującym punktem programu był udział w seansie „Cudowna podróż” w planetarium, który przybliżył dzieciom tajemnice kosmosu i rozbudził ich zainteresowania astronomiczne. Dużo radości dostarczyły również wspólne zabawy integracyjne na placu zabaw, sprzyjające budowaniu relacji i współpracy w grupie. Wycieczka była dla uczniów okazją do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania zainteresowań przyrodniczych i historycznych oraz wspólnego, aktywnego spędzania czasu.













