W dniu 28.05.2026 r. uczniowie klasy 1cA i 2a uczestniczyli w kolejnych warsztatach edukacyjnych w Bibliotece Pedagogicznej. Tematem zajęć były "Bajki i baśnie". Dzieci wysłuchały bajki, odpowiadały na pytania przy pomocy lizaków z emocjami, rozpoznawały na ilustracjach zwierzęta, które wystąpiły w opowiadaniu i dopasowywały do nich podpisy. Dużo radości sprawił uczniom teatrzyk kukiełkowy. Była to ciekawa nauka poprzez zabawę.













