W dniu 21 maja 2026 r. uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w warsztatach profilaktycznych pod nazwą „Zdrowie na talerzu”. Odbyły się one w ramach realizacji programu „Trzymaj formę” i „Programu dla Szkół”. Na zajęciach gościliśmy przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej we Włocławku. Uczestnicy przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania i rolę warzyw w zróżnicowanej diecie. Końcowym efektem były pyszne, warzywne kanapki.













