22 kwietnia 2024r. z okazji przypadających urodzin Marii Grzegorzewskiej na dzień 18 kwietnia rozstrzygnięto konkurs ładnego pisania. Zadaniem całej społeczności ZS nr 3 było przepisanie zadanego cytatu: "Każde dziecko ma prawo do szczęścia i swego miejsca w społeczeństwie". Wpłynęło 55 prac.     Po długich naradach komisja konkursowa postanowiła przyznać:

- w kategorii klas III

I miejsce Nikodem Matuszewski z klasy IIIa,

w kategorii klas IV-VIII:

wyróżnienie: Szymon Zasada z klasy VIIb i Aleksander Pluciński z klasy VIIIaA,

w kategorii klas I-III BSIS:
I miejsce Ewa Wierzbicka z klasy IIa
II miejsce Dominika Ekiert z klasy Ia
III miejsce Anita Paśko z klasy IIa,

- w kategorii Szkoła Przysposabiająca do Pracy:
I miejsce Artur Walmus z klasy A2
II miejsce Martyna Czekaj z klasy D1
III miejsce Kacper Bednarek z klasy A2
wyróżnienie Przemysław Laskowski z klasy B2,

"Kategoria z potknięciem":
Karolina Majewska z klasy VIIIb, Rafał Wysokiński z klasy VIIIc,
Dominik Białkowski z klasy A2, Igor Bieńkowski z klasy E1
Nagrodzeni  otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody książkowe.
Gratulujemy:-)
Zapraszamy do galerii: