E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Statystyki

Odsłon artykułów:
2389761

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

KONKURS regionalny „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

Dwudziestego piątego lutego b.r. w Bydgoszczy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko- pomorskiego spotkali się w siedzibie Okręgowej Inspekcji Pracy , aby walczyć o zwycięstwo w drugiej edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs ma na celu promowanie wśród młodych ludzi

idei bezpieczeństwa pracy oraz poszerzanie ich wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy. Przygotowywanie się do współzawodnictwa ułatwia uczniom świadome poruszanie się po rynku pracy, na który niedługo sami wkroczą. Naszą szkołę reprezentowały laureatki konkursu szkolnego, uczennice klasy II b : Patrycja Krazińska i Karolina Michalak. Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 28 uczniów. Zadaniem konkursowym dla uczestników było udzielenie odpowiedzi na 35 pytań. Poziom uczestników był bardzo wyrównany. Aby wyłonić zwycięzców potrzebne były dwie dogrywki. Uczennica Michalak Patrycja uzyskała 31punktów a Krazińska Patrycja29 punktów na 35 możliwych.

  • WP_20160225_004
  • WP_20160225_005
  • WP_20160225_008