E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2516690

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Czym skorupka za młodu... - nasi uczniowie w projekcie!

Projekt pt.: „Czym skorupka za młodu- uczniowie z 13 szkół kształcenia podstawowego Włocławka podnoszą swoje kompetencje” Działanie RPKP.10.02.00 „Kształcenie ogólne i zawodowe” Poddziałanie RPKP.10.02.02 „Kształcenie ogólne”.  Projekt realizowany w okresie 01.09.2017- 30.06.2018 Od września bieżącego roku firma PANACEUM-OMEGA Maria Jolanta Wyborska (Lider) i Miasto Gmina Włocławek (Partner) realizują projekt partnerski pn. „Czym skorupka za młodu- uczniowie z 13 szkół kształcenia podstawowego Włocławka podnoszą swoje kompetencje” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Poddziałanie 10.02.02 Kształcenie ogólne. Całkowity koszt projektu wynosi 1800000,00 zł.

 

Projekt skierowany jest do uczniów z 13 szkół kształcenia podstawowego Włocławka:

 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
 • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Sienkiewicza
 • Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego
 • Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego
 • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza
 • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego
 • Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku
 • Szkoła Podstawowa nr 19 z Zespołu Szkół nr 10 we Włocławku
 • Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjr H. Sucharskiego
 • Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
 • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów (Zespół Szkół Integracyjnych)
 • Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku.

Celem projektu jest wyrównywanie dysproporcji w osiągnięciach edukacyjnych uczniów i uczennic z miasta Włocławek poprzez: kształtowanie i rozwijanie kompetencji kluczowych w zakresie : matematyki, przyrody, informatyki oraz języka angielskiego u 1016 uczennic/ uczniów z 12 szkół podstawowych Włocławka- wsparcie 459 uczennic/ uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i uczniów młodszych w ramach zajęć specjalistycznych, dydaktyczno-wyrównawczych z 13 szkół podstawowych Włocławka- tworzenie warunków do nauczania opartego na metodzie eksperymentu w zakresie przedmiotów przyrodniczych poprzez wyposażenie 4 pracowni przyrodniczych i utworzenie 4 pracowni międzyszkolnych wyposażonych w sprzęt niezbędny do nauczania metod eksperymentu dla uczniów z 12 szkół, podniesienie kompetencji 12 nauczycieli przyrody w zakresie wykorzystania metod eksperymentu naukowego w edukacji oraz 11 nauczycieli do pracy z uczniem z niepełnosprawnościami. Realizacja projektu zakończona zostanie 30 czerwca 2018r.