E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Biblioteka Szkolna

Witamy na stronie biblioteki szkolnej Zespołu Szkół nr 3. Znajdziecie tutaj informacje na temat zbiorów biblioteki szkolnej i jej działalności.

Biblioteka szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 14.00

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   

Multimedialne Centrum Informacji

Statystyki

Odsłon artykułów:
2680338

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała dla uczniów wystawę książek i pluszowych maskotek. Ponadto najmłodsi mogli obejrzeć prezentację multimedialną i film oraz ułożyć puzzle on - line.

Czytaj więcej...

Dzień Niepodległości w bibliotece szkolnej

Od 05.11 do 15.11 z okazji Dnia Niepodległości w bibliotece szkolnej odbyły się lekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej, Branżowej i SPP. Podczas zajęć młodzież oglądała prezentację multimedialną, wysłuchała hymnu narodowego oraz obejrzała wystawę książek o tematyce historycznej. Celem przeprowadzonych zajęć było rozwijanie wśród dzieci poczucia przynależności narodowej, utrwalenie wiedzy na temat symboli narodowych, zapoznanie z wydarzeniami historycznymi oraz uświadomienie znaczenia takich wartości, jak: patriotyzm, wolność, niepodległość.

Czytaj więcej...

Zajęcia otwarte w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN

W roku szkolnym 2017/2018 biblioteka szkolna zorganizowała i koordynowała 88 wycieczek do Biblioteki Pedagogicznej KPCEN na otwarte zajęcia edukacyjne, które dotyczyły: - edukacji czytelniczo-medialnej, - zajęć w pracowniach przyrodniczych z czujnikami pomiarowymi, - doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

W roku 2019 Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypadał na 29 września, czyli niedzielę. Dlatego też w naszej szkole święto to obchodziliśmy w piątek, 27 września. Biblioteka szkolna zorganizowała obchody tego dnia, których głównymi adresatami były dzieci. Podczas wszystkich przerw międzylekcyjnych, uczniom zostały odczytane przez szkolnych logopedów wiersze J. Brzechwy pt. "Na straganie", "Pytalski", "Tydzień", utwory J. Tuwima pt. "Rzepka", "Abecadło", " Idzie Grześ",

Czytaj więcej...

Bicie rekordu Polski w jednoczesnym czytaniu

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”. Była to kolejna próba bicia rekordu Polski w liczbie osób czytających w jednym momencie. Celem akcji jest zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania. Akcja jest organizowana od 2016 r. Co roku czyta w całej Polsce ponad 400 000 osób.

Czytaj więcej...