Na niebieskim tle logo Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku umieszczone w sercu z kolorowych dłoni, wokół napis Przyjaźnie dla autyzmu📣📣💙 Nakręć kilometry razem z nami - Przyjaźnie dla Autyzmu 💙 Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu  - to nasza kolejna akcja, którą rozpoczynamy 9 kwietnia, a kończymy 11 kwietnia o północy 🔥 Z uwagi na epidemię po raz kolejny przenosimy bieg do Internetu, bo my się nie poddajemy 💪💪 Na czym polega akcja ❓Wystarczy, że 9, 10, 11 kwietnia podejmiecie się dowolnej aktywności fizycznej, udokumentujecie ją w formie zdjęcia  i prześlecie do nas 🚴‍♀️🏃‍♂️🚴‍♂️🏃‍♀️🏊‍♂️🏆. Jaki jest cel akcji ❓Jeżeli w jeden weekend wszyscy razem pokonamy ubiegłoroczny wynik 13.812,470 km to firma ANWIL S.A  z Włocławka ufunduje sprzęt terapeutyczny do nowo powstającej  sali w naszej szkole ❤💙 Będzie to sala do innowacyjnych zajęć specjalistycznych dla uczniów z różnymi niepełnosprawnościami. Jesteśmy przekonani, że RAZEM osiągniemy cel❗ KRĘĆ KILOMETRY RAZEM Z NAMI 👍💪 I ZOSTAŃ PRZYJACIELEM NASZEJ SZKOŁY ❤️💙 Do zobaczenia na trasie ❗😊🔥
Więcej informacji na stronie Wydarzenia na facebook-u.