×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2178561

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Konkurs matematyczny

Jak co roku w kwietniu odbył się konkurs matematyczny w Zasadniczej Szkole Zawodowej i Szkole Branżowej. Celem organizacji tego przedsięwzięcia było: rozwijanie zainteresowania matematyką wśród uczniów, doskonalenie sprawności liczeniowej i logicznego myślenia, wprowadzenie zdrowej rywalizacji wśród młodzieży. Najlepsi i najbardziej odważni uczniowie stanęli do rywalizacji o miano najlepszego matematyka.

Młodzież miała do rozwiązania aż 15 zadań: 10 typu zamkniętego i 5 otwartego. Uczniowie w wielkim skupieniu i zaangażowaniem rozwiązywali zadania potem z niecierpliwością czekali na rozstrzygnięcie i wyniki. Zwycięzcą został Marcin Tracikowski z klasy 2b. Drugie miejsce zajął Adrian Małecki z klasy 2b. Na miejscu trzecim uplasowali się Rafał Michalski z 2a i Jakub Osiński z 3b. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

  • DSCN0043 (Copy)
  • DSCN0044 (Copy)
  • DSCN0045 (Copy)
  • DSCN0046 (Copy)
  • DSCN0048 (Copy)