Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2761219

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Konkurs matematyczny

Jak co roku w kwietniu odbył się konkurs matematyczny w Zasadniczej Szkole Zawodowej i Szkole Branżowej. Celem organizacji tego przedsięwzięcia było: rozwijanie zainteresowania matematyką wśród uczniów, doskonalenie sprawności liczeniowej i logicznego myślenia, wprowadzenie zdrowej rywalizacji wśród młodzieży. Najlepsi i najbardziej odważni uczniowie stanęli do rywalizacji o miano najlepszego matematyka.

Młodzież miała do rozwiązania aż 15 zadań: 10 typu zamkniętego i 5 otwartego. Uczniowie w wielkim skupieniu i zaangażowaniem rozwiązywali zadania potem z niecierpliwością czekali na rozstrzygnięcie i wyniki. Zwycięzcą został Marcin Tracikowski z klasy 2b. Drugie miejsce zajął Adrian Małecki z klasy 2b. Na miejscu trzecim uplasowali się Rafał Michalski z 2a i Jakub Osiński z 3b. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

  • DSCN0043 (Copy)
  • DSCN0044 (Copy)
  • DSCN0045 (Copy)
  • DSCN0046 (Copy)
  • DSCN0048 (Copy)