×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2295122

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

„ARS czyli jak dbać o miłość”

W styczniu 2020 roku rozpoczęliśmy w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku, w Szkole Przysposabiającej do Pracy oraz Szkole Branżowej I Stopnia realizację programu profilaktycznego „ARS czyli jak dbać o miłość” w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej z Warszawy. Program znajduje się w bazie programów rekomendowanych jako nowoczesna edukacja ograniczająca niekorzystne następstwa zdrowotne, społeczne związane z używaniem środków psychoaktywnych. Jest to już trzecia edycja programu w naszej szkole.

Czytaj więcej...

Mamy 8 stypendystów! :)

Niezmiernie miło nam poinformować, iż 8 uczniów naszej szkoły (Branżowa Szkoła I Stopnia): Dobrzyniak Jowita Wiktoria, Lewandowska Izabela Maria, Łukaszewska Weronika, Osiński Jakub Igor, Paśko Adrian Szymon, Paśko Kamil, Teśka Natalia, Zajączkowska Sandra zostało stypendystami projektu „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II” na rok szkolny 2019/2020 z powiatu, miasta Włocławek! Projekt „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II” realizowany jest przez Departament właściwy ds. edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020,

Czytaj więcej...

Wyjście na spektakl

W dniu 16.12.2019 roku uczniowie klas A3, 3a, 2c oraz 5b i 8b wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się do CK Browar B . Celem wyjścia było obejrzenie spektaklu pt. ,,Sen o dobrych kolegach”, wystawionego przez teatr TAK CZY NIE Fundacji Dorotkowo z Torunia, według scenariusza Inki Dowlasz. Przedstawienie podopiecznych Fundacji Dorotkowo wywołało ogrom pozytywnych emocji. Po zakończeniu widowiska gratulacjom i gromkim brawom nie było końca.

Czytaj więcej...

Wolontariat

Praca, którą wykonuje się za darmo, z własnej woli, z potrzeby serca – jest bezcenna. W celu uznania trudu, miłości do drugiego, potrzebującego człowieka ONZ w roku 1986 ustanowiła na całym świecie Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W naszej placówce mamy wielu młodych, wrażliwych na ludzką krzywdę wolontariuszy. W bieżącym roku szkolnym Dzień Wolontariusza połączyliśmy z szkoleniem dotyczącym udziału w Szlachetnej Paczce. Nasi uczniowie licznie przybyli,

Czytaj więcej...

Konkurs na najpiękniejszą choinkę SPP i BSIS

W dniu 17 grudnia odbył się Konkurs na Najpiękniejszą Choinkę. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas SPP i Szkoły Branżowej, zarówno indywidualnie , jak i całe klasy. Organizatorzy konkursu przygotowali wystawę konkursową wykonanych przez uczniów bożonarodzeniowych choinek. Blask świątecznych ozdób choinkowych,

Czytaj więcej...

„Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka"

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Przysposabiającej do Pracy przystąpili do programu edukacyjnego „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka". Celem programu jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także odpowiedzialnego zachowania

Czytaj więcej...

Druga edycja projektu "To dla nas ważne"!

W przedświątecznym klimacie, w minioną środę grupa zainteresowanych dziewcząt wzięła udział w pierwszym w tym roku spotkaniu projektu "To dla nas ważne" Projekt skierowany jest do uczennic Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy, które w tylko w kobiecym gronie spotykają się , by rozmawiać o ważnych dla nich sprawach i wspierać się wzajemnie.

Czytaj więcej...

Konkurs filmowy

W dniu 12.12.2019 r w naszej szkole odbył się konkurs filmowy pt."Nasze ulubione filmy". W konkursie wzięli udział uczniowie z BSIS, SPP oraz Szkoły Podstawowej nr 5 z Włocławka. Rywalizacja była bardzo wyrównana i była potrzebna dogrywka, która dopiero wyłoniła zwycięzców. Wygrani i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Po części konkursowej odbył się poczęstunek oraz była chwila na spotkania z dawnymi koleżankami

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs „Tradycje Bydgoszczy i regionu kujawsko-pomorskiego”

W dniu 10 grudnia 2019 r. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wzięli udział w konkursie wojewódzkim „Tradycje Bydgoszczy i regionu kujawsko-pomorskiego”. Udział w konkursie wzięli uczniowie kształcący się w zawodach: kucharz, cukiernik, krawiec, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu z zakresu przedmiotów zawodowych oraz wykonanie zadania praktycznego i zaprezentowanie przed komisją konkursową.

Czytaj więcej...

Plastyczne warsztaty bożonarodzeniowe

Zbliżający się okres przedświąteczny jest dobrą okazją do wykazania się artystycznymi umiejętnościami. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy spotkali się 10 grudnia na ,,Plastycznych Warsztatach Bożonarodzeniowych”. Uczniowie wykazali się swoimi umiejętnościami malując gipsowe domki, mikołaje oraz aniołki. Wykonywane były również dekoracyjne stroiki oraz zdobione styropianowe bombki kolorowymi cekinami . Wszystkie prace wykonane przez uczniów zostały przekazane na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Był to czas spędzony w miłej, świątecznej atmosferze przy kolędach.

Czytaj więcej...

Zwiedziliśmy włocławską kolekcję wag i miar

W ramach działań profilaktyczno-wychowawczych, uczestnicy projektu „Dopalamy się sztuką”zwiedzali w CK Browar B kolekcję wag i miar. Wystawa zawierająca ponad 10 tysięcy eksponatów wywarła na zwiedzających ogromne wrażenie. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia unikalnych urządzeń i przedmiotów z różnych epok. Opiekun włocławskiej kolekcji wag i miar pani Anna Michalak,w przystępny sposób objaśniała zwiedzającym ekspozycje, podkreślając wartość historyczną zbiorów.

Czytaj więcej...

Wzięliśmy udział w Godzinie Kodowania! :)

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy: Miłosz Afeltowicz i Damian Grabczewski w dniu dzisiejszym z powodzeniem wzięli udział w Godzinie kodowania :) Godzina kodowania to globalny ruch organizowany w 180+ krajach, który w tym roku przypadł na dni 9-15 grudnia! w trakcie trwania Tygodnia Edukacji Informatycznej.

Czytaj więcej...