×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2040251

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Zdobyliśmy kolejny grant!

Grupa nauczycieli z Zespołu Szkół nr 3 w grudniu ubiegała się o grant z Fundacji „Anwil dla Włocławka” w ramach III edycji konkursu „Uczę się z Anwilem”. Ich starania doceniono i w efekcie szkoła została beneficjentem projektu „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi”. Projekt jest skierowany do uczniów ZS nr 3,

u których będą rozwijane zainteresowania matematyką, informatyką i przedmiotami przyrodniczymi. Nauczyciele, prowadząc zajęcia z wykorzystaniem laptopów, liczą na wzrost zainteresowania podopiecznych, a ty samym wzrost stopnia ich zaangażowania w pracę na lekcjach. W ramach przedsięwzięcia odbędzie się cykl warsztatów odkrywających uczniom szeroki wachlarz możliwości pracy z przenośnym komputerem. Kolejno wyposażeni w wiedzę „grantowicze” podejmą zmagania w konkursie multimedialnym. Najlepsi zostaną nagrodzeni. O tych i innych działaniach szerzej wkrótce. Koordynator projektu: Marzena Kuczyńska. Współpraca: Małgorzata Łukomska, Anna Maszkiewicz, Joanna Roemer