×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1954261

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Zdobyliśmy kolejny grant!

Grupa nauczycieli z Zespołu Szkół nr 3 w grudniu ubiegała się o grant z Fundacji „Anwil dla Włocławka” w ramach III edycji konkursu „Uczę się z Anwilem”. Ich starania doceniono i w efekcie szkoła została beneficjentem projektu „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi”. Projekt jest skierowany do uczniów ZS nr 3,

u których będą rozwijane zainteresowania matematyką, informatyką i przedmiotami przyrodniczymi. Nauczyciele, prowadząc zajęcia z wykorzystaniem laptopów, liczą na wzrost zainteresowania podopiecznych, a ty samym wzrost stopnia ich zaangażowania w pracę na lekcjach. W ramach przedsięwzięcia odbędzie się cykl warsztatów odkrywających uczniom szeroki wachlarz możliwości pracy z przenośnym komputerem. Kolejno wyposażeni w wiedzę „grantowicze” podejmą zmagania w konkursie multimedialnym. Najlepsi zostaną nagrodzeni. O tych i innych działaniach szerzej wkrótce. Koordynator projektu: Marzena Kuczyńska. Współpraca: Małgorzata Łukomska, Anna Maszkiewicz, Joanna Roemer